Omezení dopravy během pietního aktu v sobotu 24.6.2017

Datum události:
24. červen 2017

Během příprav na odpolední pietní vzpomínku na Josefa Štafana dojde v sobotu 24.6.2017 k následujícím omezením dopravy v obci Martínkov:

* od 7:00 hod bude probíhat stavba pódia a nebude tak průjezdný úsek od budovy OÚ ke kostelu a faře

* od 8:30 hod se budou chystat lavičky, neprůjezdná bude cesta od sokolovny ke kostelu a od Lojdových k budově OÚ

Pravá strana návsi (směrem z dolní části obce) bude bez jakýchkoliv dopravních omezení, po levé cestě se bude jezdit pouze k budově sokolovny. Je možno u Venhodových odbočit doleva a do horní části obce jet kolem hřbitova.

Předpokládaný konec pietního aktu je v 16:00 hod. Ihned poté budou odklizeny lavičky a zahájena demontáž pódia. Po jeho odvozu skončí všechna dopravní omezení týkající se zmíněné akce. Děkujeme všem řidičům za pochopení.