Aktuality

Jídelní lístek restaurace 29.5. - 2.6.2017

Jídelní lístek místní restaurace 29.5.2017 -  2.6.2017. Podrobnosti v příloze

Martínkovský duatlon - výsledky

Závodníci a příznivci duatlonu v Martínkově, máte možnost nahlédnout do výsledkové listiny.

Chyba, která se vyskytla, byla opravena. Omlouváme se nejrychlejší ženě, Petře Veselé. Naštěstí naše drobná nedokonalost nezpůsobila vážnější škody. Petra skončila v konečném hodnocení na 8. místě, což je skvělý výkon.

Vystoupení krojovaných souborů v Praze

Datum události: 
22. duben 2017

Na historicky prvním dni otevřených dveří Ministerstva pro místní rozvoj v sobotu 22. dubna 2017 se představily krojované soubory Džbánek a Martínek. Podrobnější informace budou dodány do konce týdne.

Martínkov se bude prezentovat v Praze

Datum události: 
22. duben 2017

Tisková zpráva Ministerstva pro místní rozvoj:

 

Zveme Vás na Den otevřených dveří Ministerstva pro místní rozvoj ČR, který se koná u příležitosti 20 let jeho existence. Uvítá vás osobně ministryně Karla Šlechtová.

VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

SOKOLSKÝ PŘEBOR V HALOVÉ KOPANÉ

 

V loňském roce jsme se poprvé zúčastnili přeboru ČOS v halové kopané starších přípravek. Po loňském vítězství jsme do Hostimi zavítali znovu. T. J. Sokol Blížkovice právě v této obci pořádá sokolské přebory.

Kontroly kotlů na tuhá paliva

Na základě § 17 odstavce 1 písmeno h) zákona č. 201/2016 Sb. o ochraně ovzduší ve znění pozdějších předpisů je provozovatel spalovacího kotle na tuhá paliva o tepelném příkonu od 10 do 300 kW včetně, který slouží jako zdroj tepla pro soustavu ústředního vytápění povinen zajistit jednou za dva roky provedení kontroly technického stavu a provozu těchto kotlů.

Oprava hřbitova

Zásadní změny proběhly v letošním roce na místním hřbitově. Nejdříve došlo k odstranění starých dlaždic na hlavní cestě a ta byla provedena z kamenné mozaiky. Členové a členky pěveckého sboru Jordán pak provedli nátěr fasády a koncem srpna zahájila stavební firma STABO MB práce na generální opravě obvodové zdi.

Lampionový průvod

V předvečer státního svátku 28. října, kdy si připomínáme výročí vzniku Československa, jsme si vzpomínkovým večerem a lampionovým průvodem toto výročí připomněli i v Martínkově. Průvod v čele s vlajkonoši v hasičských uniformách vyšel krátce po 18:00 hodině od budovy OÚ k pomníku padlých v I. světové válce.

Martinské hody v Martínkově

Datum události: 
12. listopad 2016

Od 12. listopadu 2016 je pro Vás připravena speciální nabídka v místním pohostinství. Podrobnosti v přílpze.

 

Polévka:  Vývar s játrovými knedlíčky a nudlemi            25,-  
 
150 g  Pečené kachní stehno, zelí, bramborový knedlík (1,3)     115,-